Відкриття інформаційного центру ЄС

у Житомирському національному агроекологічному університеті

7 лютого 2019 року Й.В. Хюг Мінгареллі (Н.Е. Hugues Mingarelli), Посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні з робочим візитом відвідає м. Житомир. В рамках візиту, зокрема, відбудеться відкриття інформаційного центру ЄС на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

Місце проведення:

Бульвар Старий, 7, навчальний корпус № 4, 2 поверх

Дата і час:

07.02.2019 р. 11:30–13:00

Відповідальні особи:

Зінчук Тетяна Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції ЖНАЕУ

тел. (067) 129 63 39

Ігнатюк Марина Вікторівна, директор наукової бібліотеки ЖНАЕУ

тел. (096) 347 47 54

Довідково. Перші Центри європейської документації були створені ще в 1963 р. Тепер у світі діють більше 600 таких Центрів, які відкрито здебільшого при університетах, національних бібліотеках та дослідницьких центрах. Основна мета діяльності інформаційних центрів Європейського Союзу – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань.

Інформаційні центри Європейського Союзу мають широкий вибір публікацій та матеріалів офіційних установ ЄС, а також періодичних видань, журналів ЄС та інших матеріалів, що стосуються діяльності ЄС, життя та соціальних стандартів, освіти в країнах ЄС, питань співпраці України та ЄС, та багато інших матеріалів. В інформаційних центрах також можна скористатися можливістю доступу до електронних баз даних, які містять офіційні документи, що приймаються Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими офіційними установами ЄС.

Крім того, на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців.