У рамках практичного тренінгу «Економічне обґрунтування управлінських рішень» для студентів 4 курсу спеціальностей «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», «Агрономія», «Агроінженерія», «Лісове господарство» було організовано екскурсію до ПАТ «Житомирський маслозавод» (супроводжуючі: – старший викладач кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича – С.В. Василенко, доценти кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича – О.П. Русак, Т.М. Паламарчук, С.В. Чугаєвська).

Впродовж екскурсії студенти мали нагоду ознайомитися з технологічними процесами заготівлі молока, переробки молокосировини, основними процесами виробництва продукції. Екскурсанти відвідали робочі цехи підприємства. Особливо приємні враження залишилися після дегустації морозива.

Під час тренінгу студенти активно обговорювали отримувану інформацію, ставили питання щодо ефективності виробництва молочної промислової продукції, зокрема морозива, та розробки прогнозних параметрів розвитку зазначеного підприємства.

Екскурсанти висловлюють вдячність робочому персоналу, екскурсоводу ПАТ «Житомирський маслозавод» за корисну інформацію та цікаву екскурсію!

Сподіваємося, що такі практичні заходи і надалі сприятимуть професійній підготовці майбутніх фахівців ЖНАЕУ.

PIКК

гиф економика конкурс