Зустріч відбудеться 26 травня о 12.00 у приміщенні актового залу Житомирського національного агроекологічного університету.

Ірина Костюшко, депутат Житомирської обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, розповість про можливі шляхи розвитку конкурентоспроможності нашої області: "Ми відтермінували розгляд Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки на цій сесії. Наразі ми хочемо доповнити її новим напрямком для України та нашого регіону - органічним. У Житомирської області є усі шанси відкрити першу в Україні сертифіковану лабораторію для органічного виробництва. Це зробить нашу область конкурентоспроможною, дасть їй значні переваги. А хто як не головні розробники цього напрямку можуть надати найкращі коментарі. Для цього я і запропонувала провести цей круглий стіл".

В планах обговорити не лише розвиток агропромислового комплексу, а й дати відповіді на запитання по бізнес-управлінню та мотивації.

Ірина Костюшко закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування», додатково отримавши ступінь MBA (міжнародний кваліфікаційний ступінь «Магістр ділового адміністрування»).

Із 1997 по 2013 рік працювала директором ТОВ «Сайкофарм», ТОВ «Снейк», ТОВ «Аптека мінеральні води». На цей час є власником аграрної компанії «Зоря» в селі Стремигород на Коростенщині. Фірма займається вирощуванням, нішевої для Житомирської області культури, льону.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання