На території ветеринарного і технологічного факультетів Житомирського національного агроекологічного університету   20 квітня з 7 до 12 години пройде чергова виставка-ярмарок птаховодів  і твариноводів, де будуть представлені різні породи голубів, курей, качок, гусей, індиків, а ще кролики, фазани, нутрії та інші.

 

Такий захід у ЖНАЕУ  проводять  з 2016 року  – навесні та восени. Відвідувачі можуть оглянути тварин і птахів або ж придбати їх. Особливо цікавий  такий захід для маленьких житомирян.

«Участь у нашій виставці беруть професіонали, котрі займаються розведенням конкретних порід тварин і птахів, – пояснює ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – В університеті є тваринницька ферма. Частими гостями на фермі є школярі місцевих навчальних закладів. В агроуніверситеті є спеціалізації «Конярство», «Кінологія». Виступи учасників гуртка кінологів неодноразово прикрашали різноманітні свята, які проводимо на території Ботанічного саду.  У ЖНАЕУ проводимо фестиваль «Свято українського коня». Нині маємо виставку-ярмарок, яка, з однієї сторони, об’єднує фахівців певної сфери, з іншої  – дозволяє мешканцям Житомира не лише ближче ознайомитися із тваринами і птахами, їх характеристиками, але й придбати щось за бажанням».

Нагадаємо, що у Житомирському національному агроекологічному університеті працюють над облаштуванням контактного міні-зоопарку, також діє гурток кінологів, проводять заняття з іпотерапії,  діють курси пасічників тощо. Крім цього, 6 та 7, а також 12 і 13 квітня пройдуть Дні відкритих дверей.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

 

 

Корисні посилання