Студенти Житомирського національного агроекологічного університету 21 лютого мали можливість поспілкуватися з командою ранкового ток-шоу «Доброго ранку, Країно!», яка виходить на «UA:Перший».

 

Зокрема, ведучі Тетяна Гончарова та Данило Дорошенко  розповідали про свій журналістський досвід і те, яким чином вдавалося реалізовувати власні мрії та плани.

Крім цього, цікавилися у молоді, як вони обирали майбутню професію та чи хочуть працювати за спеціальністю. Телеведучі зауважили, що наразі країна потребує молодих фахівців у різних сферах.

У розмові з гостями студенти ЖНАЕУ ділилися власними думками щодо економічної ситуації в країні, розповідали про враження від стажування на закордонних підприємствах тощо.

У контексті цього говорили й про Житомир – його проблеми, досягнення і новації. Приміром, столичні журналісти  навіть відзняли відеоматеріал про безконтактну оплату проїзду в електротранспорті міста, що практикується далеко не в кожному місті не те, що в Україні, а навіть і в Європі.

«Якщо ви хочете розбудовувати свою країну, впливати на певні процеси, досягати економічного зростання, то маєте добре орієнтуватися в тому, що  відбувається навколо вас. Власне, журналістика якраз сприяє цьому. Втім, ви також маєте добре вчитися, мати якісні знання з обраного фаху, використовувати кожен шанс, будь-які можливості для практики і самовдосконалення», – порадили журналісти студентам Житомирського національного агроекологічного університету.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    

Корисні посилання