«Сьогодні перед нами спортивна еліта Житомирського національного агроекологічного університету. Ті, чиїми здобутками і  досягненнями пишається не лише навчальний заклад, але й вся країна. Ваші медалі та кубки – це результат неймовірної і наполегливої праці, десятків годин тренувань, показник сили духу та волі до перемоги, підтримки наставників, рідних та друзів.

Вам підкорюються найвищі сходинки і так приємно та відповідально, що у  цей вечір  кожен з нас може наблизитися до справжніх зірок спорту», – з такими словами звернувся до присутніх ректор ЖНАЕУ Олег Скидан під час «Вечора спортивної слави» 29 листопада.

В університеті вже стало доброю традицією  проводити  захід, присвячений підсумкам спортивного року. На цьому святі вшановують кращих спортсменів та їх тренерів, викладачів та співробітників, які брали участь у змаганнях спартакіади «Здоров’я», нагороджують команди-переможниці Спартакіади ЖНАЕУ тощо

На «Вечір спортивної слави» завітали представники органів влади та спортивних організацій. Зокрема, заступник начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА Сергій Козловець, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомиирської міськради Віктор  Малюта,  керівник Житомирського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Панасюк, заступник начальника обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Шуршава, голова ветеранів спорту Житомирщини Григорій Грибан та інші. 

Вони привітали спортсменів ЖНАЕУ та вручили їм почесні відзнаки, грамоти і подяки. Нагородами були відзначені декани агрономічного і технологічного факультетів, тренери, а також викладачі кафедри фізичного виховання,  керівництво  університету за розвиток і підтримку спортивного руху. Відзнаки «Лауреат спортивного року» отримали   ректор ЖНАЕУ  Олег Скидан, проректор з науково-педагогічної роботи, соціального і гуманітарного розвитку Іван Мартинчук та проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко. За багаторічну працю та значний внесок у розвиток студентського спорту Всеукраїнське об’єднання «Країна»  нагородило медалями ректора  Олега Скидана, проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмилу Романчук, завідувача кафедрою фізичного виховання Ф.Г. Опанасюка, старших викладачів кафедри фізичного виховання О.С. Скорого та Т.В. Курилло.
 

Відзначимо, що у 2018 році  в Житомирському національному агроеколоігчному університеті було проведено загальну Спартакіаду серед факультетів (10 видів спорту), Спартакіаду першокурсників (10 видів спорту) та Спартакіаду «Здоров’я» серед викладачів та співробітників  (5 видів спорту). Лише нещодавно закінчилися Спартакіада «Здоров’я» серед викладачів та співробітників. У загальнокомандному заліку місця розподілилися таким чином:  І місце – агрономічний факультет,  ІІ місце – факультет ветеринарної медицини, ІІІ місце – факультет обліку та фінансів.
За підсумками ХХІІІ Спартакіади ЖНАЕУ серед факультетів у 2018 році  І загальнокомандне місце вибороли студенти агрономічного факультету, на  ІІ місці студенти технологічного факультету, ІІІ місце – у факультету екології і права.  На Спартакіаді студентів першого курсу переможцем стала команда агрономічного факультету,  ІІ місце здобули студенти факультету екології і права, а ІІІ – технологічний факультет.  Перехідні кубки та грамоти під час «Вечора спортивної слави» деканам факультетів вручив ректор Олег Скидан.

Також він передав грамоти і  подарунки   спортсменам ЖНАЕУ, які успішно виступили на змаганнях різного рівня протягом 2018 року:

 • На чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед учасників до 20 років, студент факультету інженерії та енергетики Антон Сайкевич у ваговій категорії до 85 кг виборов перше місце, став чемпіоном світу і виконав норматив майстра спорту.
 • Чемпіонкою Європи з максібаскетболу у складі збірної команди України стала старший викладач кафедри фізичного виховання Тетяна  Курилло.
 • Студент технологічного факультету Іван Волощук на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств виборов бронзову медаль, а також став володарем Кубку України серед юнаків.
 • Член збірної команди України з волейболу сидячи, призерка міжнародного турніру з волейболу у Китаї, учасниця чемпіонату світу – Анастасія Філон, факультет екології і права.
 • Чемпіонами України у 2018 році стали: Єгор Фролов – кікбоксинг, Дмитро Луцишин – армреслінг, Денис Кирилович – триатлон, Данило Зелінський – карате.
 • Денис Кирилович нещодавно виконав норматив майстра спорту з триатлону.
 • Чемпіонка України з естафетного бігу 4 по 100 м – Василина Домбровська, факультет ветеринарної медицини.
 • Срібний призер Кубку України з боротьби самбо – Аліна Богачук, агрономічний факультет.
 • Срібний призер Кубку України з гирьового спорту –Микола Мосійчук, технологічний факультет.
 • Срібний призер чемпіонату світу з пауерліфтингу серед аматорів та професіоналів –Артем Данилюк, факультет економіки та менеджменту.
 • Чемпіонка України з волейболу серед команд І ліги – Анастасія Цимбалюк, агрономічний факультет.
 • Чемпіон України з волейболу серед команд І ліги – Андрій Михальчук, агрономічний факультет.

У рамках заходу відбулося нагородження студентів випускних курсів за успішне навчання та поєднання його з активною громадською роботою, досягнення високих спортивних результатів.

 Для глядачів представили спортивну-розважальну програму, до якої увійшли виступи з аеробіки, гирьового спорту, карате, стріт-воркауту.

Кафедра фізичного виховання та спортивного клубу ЖНАЕУ висловлює щиру подяку логістичній компанії «Lamoda», профкому співробітників ЖНАЕУ, обласній федерації «Айкідо» за спонсорську допомогу у проведенні спортивного вечора.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання