28 грудня 2016 року о 11:00 год. корпус факультету лісового господарства аудиторія 13

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Затвердження фінансового плану університету на 2017 рік. Доповідає Демяненко Ю. В. – проректор з питань економічного розвитку та безпеки.
  2. Про забезпечення та видання навчальної і наукової літератури. Доповідають: Цаль-Цалко Ю. С. – проректор з навчальної роботи; Романчук Л. Д. – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку.
  3. Затвердження звітів докторантів університету про виконання індивідуальних планів роботи за 2016 р. Доповідають докторанти університету.
  4. Затвердження заключних тематичних звітів про науково-дослідну роботу в ЖНАЕУ. Доповідають керівники науково-дослідних робіт.
  5. Різне.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України