26 жовтня 2016 року о 14:00 актова зала

ЗАСІДАННЯ   ВЧЕНОЇ   РАДИ 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Про співпрацю університету із загальноосвітніми школами та навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації. Доповідають: Андрійчук В. Ф. – директор центру якості освіти, підвищення кваліфікації та перепідготовки; Мартинчук І. В. – проректор з науково-педагогічної роботи, соціального і гуманітарного розвитку.
  2. Підсумки вступної кампанії щодо формування контингенту студентів у 2016 р. та підвищення результативності роботи з абітурієнтами у 2017 р. Доповідають: Вербельчук С. П. – відповідальний секретар приймальної комісії; декани факультетів; Цаль-Цалко Ю. С. – проректор з навчальної роботи.
  3. Затвердження Типового положення про кафедру ЖНАЕУ. Доповідає провідний юрисконсульт Рехтер Н. М.
  4. Затвердження тем дисертаційних робіт докторантам, аспірантам. Доповідають: аспіранти, докторанти; Мельник Н. В. – завідувач служби наукових досліджень та інноваційного розвитку.
  5. Відкриття докторантури в університеті. Доповідає Романчук Л. Д. – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку
  6. Різне.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання