24 травня 2017 року о 14:00 актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Затвердження Порядку комплектації навчальних груп студентів Житомирського національного агроекологічного університету. Доповідає проректор з навчальної роботи Цаль-Цалко Ю. С.
  2. Затвердження Порядку формування рейтингу успішності студентів Житомирського національного агроекологічного університету для призначення академічних стипендій. Доповідає провідний юрисконсульт Рехтер Н. М.
  3. Про особливості переведення на індивідуальний графік навчання студентів факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету. Доповідає декан факультету ветеринарної медицини Ревунець А. С.
  4. Рекомендація до видання наукових та навчально-методичних видань.
  5. Різне.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки