29 березня 2017 року о 14:00 актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Результати зимової сесії студентів у 20162017 н. р. та напрями поліпшення якості підготовки фахівців за спеціальностями університету. Доповідають: декани факультетів, Цаль-Цалко Ю. С. – проректор з навчальної роботи.
  2. Про результати додаткового набору на заочну форму навчання з 1 до 7 березня 2017 року. Доповідає Вербельчук С. П. – відповідальний секретар приймальної комісії.
  3. 3.Про проведення Всеукраїнської олімпіади ЖНАЕУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Доповідають: Цаль-Цалко Ю.С. – проректор з навчальної роботи, Мартинчук І. В. – проректор з науково-педагогічної роботи, соціального і гуманітарного розвитку.
  4. Різне.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України