Чим корисна Ukrainian Bar Association? Як підвищити впізнаваність, ставши лідером в АПУ? Які додаткові можливості отримує юрист-член Асоціації?

Про все це і не тільки  розкажуть на  презентації АПУ в Житомирській області: #UBAConnection, що відбудеться 26 жовтня 2019 року об 11:00 за адресою: м. Житомир,  вул. бульвар Старий, 7 (Житомирський національний агроекологічний університет).

Зустріч буде цікава для представників органів місцевого самоврядування, суддів, представників юридичних компаній, приватно-практикуючих юристів та всіх тих, хто так чи інакше пов’язаний з правом.

На заході ви отримаєте можливість познайомитися та особисто поспілкуватися з членами  Асоціації та дізнаєтесь, чого можна досягти разом з АПУ.

 З вами будуть:

Алина Сира (Alina Sira), адвокат, голова Відділення АПУ в Житомирській області.
Наталія Нагорна, адвокат, заступник Голови Відділення АПУ в Житомирській області.

Наш захід пройде у невимушеній атмосфері дружнього спілкування за горнятком кави та смаколиками.

Окрім цього, друга частина заходу буде присвячена обговоренню актуальної судової практики, зокрема питанню ухвал Господарського суду, викладених в окремих документах.

Доповідач:
Оксана Машевська, суддя Господарського суду Житомирської області.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся до організаторів за тел.: +380(44)492-88-48, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа – Вікторія Краснова.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання