Чим корисна Ukrainian Bar Association? Як підвищити впізнаваність, ставши лідером в АПУ? Які додаткові можливості отримує юрист-член Асоціації?

Про все це і не тільки  розкажуть на  презентації АПУ в Житомирській області: #UBAConnection, що відбудеться 26 жовтня 2019 року об 11:00 за адресою: м. Житомир,  вул. бульвар Старий, 7 (Житомирський національний агроекологічний університет).

Зустріч буде цікава для представників органів місцевого самоврядування, суддів, представників юридичних компаній, приватно-практикуючих юристів та всіх тих, хто так чи інакше пов’язаний з правом.

На заході ви отримаєте можливість познайомитися та особисто поспілкуватися з членами  Асоціації та дізнаєтесь, чого можна досягти разом з АПУ.

З вами будуть:

Алина Сира (Alina Sira), адвокат, голова Відділення АПУ в Житомирській області.
Наталія Нагорна, адвокат, заступник Голови Відділення АПУ в Житомирській області.

Наш захід пройде у невимушеній атмосфері дружнього спілкування за горнятком кави та смаколиками.

Окрім цього, друга частина заходу буде присвячена обговоренню актуальної судової практики, зокрема питанню ухвал Господарського суду, викладених в окремих документах.

Доповідач:
Оксана Машевська, суддя Господарського суду Житомирської області.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся до організаторів за тел.: +380(44)492-88-48, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа – Вікторія Краснова.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури