В рамках Національної стипендіальної програми Словацької республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників та митців було оголошено про початок надання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині у 2018–2019 академічному році (літній семестр).

 

Програма фінансується Міністерством освіти, науки досліджень та спорту Словацької республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є Стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Останні терміни подання заявок: 31 жовтня 2018 року  на навчання в літньому семестрі 2018–2019 академічного року; 30 квітня 2019 року  на навчання протягом 2019–2020 академічного року.

Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.scholarships.sk .

Контактна особа : Лукаш Марцін (Lukas Marcin), тел. +421259304733, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Основна інформація про стипендіальну програму знаходиться в інформаційному бюлетені (додається) та на сайті www.scholarships.sk.


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання