На Старому Бульварі, біля Житомирського національного агроекологічного університету, завершуються роботи із  облаштування  еко-скверу  із зарядними пристроями та доступом до Wi-Fi.

Зокрема, вже зроблено альтанку з покриттям, встановлені лавочки для відпочинку. В альтанці вмонтовані USB-пристрої  для підзарядки гаджетів, також тут можна скористатися безкоштовним Wi-Fi, встановлені сонячні батареї, таким чином це дасть змогу поступово переходити на альтернативні джерела енергетики.

Майже встановлені ліхтарі вуличного освітлення, які будуть живитися від сонячних батарей.

Нагадуємо, що минулого року проект  ректора ЖНАЕУ Олега Скидана «Еко-сквер на Старому Бульварі» став переможцем під час загальноміського голосування у рамках Бюджету участі.

Екосквер буде створений з метою облаштування місця для соціальної активності (проведення майстер-класів, зустрічей, обговорень), популяризації ідей розвитку альтернативної енергетики. Вартість реалізації проекту – 459 тисяч 396 гривень. Зі звітами виконавця проекту можна ознайомитися за посиланням.