У зв’язку із службовим відрядженням ректора університету до Міністерства освіти і науки України загальні збори (конференція) трудового колективу ЖНАЕУ переноситься з 14 квітня на 19 квітня 2017 року. Засідання відбудеться в актовій залі університету об 11:10.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Положення про конференцію трудового колективу ЖНАЕУ. Доповідає провідний юрисконсульт Рехтер Н. М.
  2. Про затвердження складу делегатів на конференцію трудового колективу ЖНАЕУ. Доповідає голова первинної профспілкової організації співробітників університету Суліменко Л. А.
  3. Про вибори Вченої ради ЖНАЕУ. Доповідає голова організаційного комітету, проректор з навчальної роботи Цаль-Цалко Ю. С.
  4. Про внесення змін до Колективного договору ЖНАЕУ на 3 роки (2016–2018 рр.). Доповідає юрисконсульт І категорії Котенко Н. М.
  5. Різне.

Реєстрація делегатів конференції о 10:00–11:05 год. у фойє біля актової зали