Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області запрошує до складу колективу студентів-бакалаврів та випускників на посади державних службовців, які володіють знаннями у сфері економіки, фінансів.

Це чудова можливість отримати офіційне працевлаштування із гарантованою стабільною заробітною платою, яка складається з окладу, надбавок за вислугу років та інтенсивності праці, доплати за ранг та преміювання, гарантованим соціальним пакетом та перспективою кар'єрного росту.

Північний офіс Держаудитслужби готовий прийняти студентів випускних курсів для проходження стажування в структурних підрозділах офісу для підвищення кваліфікації з питань роботи в органах державного фінансового контролю в Україні, що дасть можливість бути обізнаним з питань вибору місця роботи.

Якщо ви зацікавлені у проходженні стажування та у роботі на державній службі в сучасному європейському органі фінансового контролю, маєте ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра, бакалавра у сфері економіки, фінансів, звертайтеся до сектору роботи з персоналом за адресою: м. Житомир, Майдан ім. С.П. Корольова 12 або телефонуйте за номером: (42-08-50, 42-07-85).

Пресслужба Поліського національного університету

Корисні посилання