Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук  пройшла 4-тижневий тренінг на базі Варшавського університету та Ягеллонського університету у м. Кракові з проблематики впровадження інноваційних освітніх та управлінських технологій у практики української вищої школи.

Тренінг передбачав серію консультацій та індивідуальних зустрічей з представниками Міністерства науки і вищої освіти Польщі, органів муніципального управління, академічного менеджменту, фондів, бізнес-структур та іншими стейкхолдерами в рамках проблематики організації дослідницького та навчального процесу у вищих навчальних закладах.

Нагадуємо, що в жовтні 2017 року викладач ЖНАЕУ Ірина Литвинчук виграла грант на реалізацію мікропроекту в рамках програми «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: інновації та відносини з оточенням», заснованої за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства закордонних справ Республіки Польща під почесним патронатом Фундації польських ректорів, Інституту суспільства знань. Співорганізаторами проекту були: з польської сторони – Фундація Artes Liberales, з українського боку – Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Підсумкова конференція за результатами реалізації мікропроектів запланована на травень 2018 року за участю представників профільних міністерств України та Польщі.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни