Вже п'ята група спеціалістів підприємств аграрного, агропереробного секторів та викладачів  ВНЗ аграрного профілю 28 квітня 2017 р. успішно здали контрольні тести та отримали сертифікат проекту ЮНІДО «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агрохарчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України».

Проект виконується Агентством ООН з питань промислового розвитку (ЮНІДО) за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ).

«У рамках реалізації проекту прочитав дві лекції для п'ятої групи спеціалістів  на теми: «Використання біогазу» та «Використання біомаси на енергетичні потреби». Також продемонстрували в роботі газогенератор конструкції ЖНАЕУ та НУБіП України. Дякую Голубу Геннадію та Кирильчуку Ігорю за можливість працювати в такому чудовому проекті», – поділився завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем Житомирського національного агроекологічного університету Савелій Кухарець.