Вже п'ята група спеціалістів підприємств аграрного, агропереробного секторів та викладачів  ВНЗ аграрного профілю 28 квітня 2017 р. успішно здали контрольні тести та отримали сертифікат проекту ЮНІДО «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агрохарчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України».

Проект виконується Агентством ООН з питань промислового розвитку (ЮНІДО) за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ).

«У рамках реалізації проекту прочитав дві лекції для п'ятої групи спеціалістів  на теми: «Використання біогазу» та «Використання біомаси на енергетичні потреби». Також продемонстрували в роботі газогенератор конструкції ЖНАЕУ та НУБіП України. Дякую Голубу Геннадію та Кирильчуку Ігорю за можливість працювати в такому чудовому проекті», – поділився завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем Житомирського національного агроекологічного університету Савелій Кухарець.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання