Вже кілька років поспіль на території технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету у квітня та жовтні проходить традиційна виставка-ярмарок птаховодів і твариноводів.

Зокрема, 28 квітня у ЖНАЕУ різні породи кролів, курей, голубів, перепілок та іншу «живність» представили для огляду й продажу десятки господарств з різних куточків Житомирщини.

«На виставку привезли сучасні перспективні та унікальні породи  птахів і тварин, - відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. -  Захід відвідали сотні житомирян та селяни із прилеглих до міста громад разом із родинами. Значна частина гостей виставки придбали для власних господарств племінний молодняк спеціалізованих порід. Осоливі емоції та задоволення   отримали діти. Висловлюємо  господарям вдячність за  відданість тваринництву та участь у виставці».

PIКК

web прийом до аспірантури