У Житомирському національному агроекологічному університеті 24 квітня о 15:00   пройде  «Всеукраїнський правовий диктант».

Захід проводить Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України у співпраці з факультетом екології і права ЖНАЕУ. У Житомирі організаційним партнером також виступає Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області.

«Всеукраїнський правовий диктант» – унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.

Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-и самих публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України. Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов, інші.

У Житомирському національному агроекологічному університеті правовий диктант писатимуть за адресою: вул. Старий бульвар, 7, корпус 4, ауд. 111. Запрошуються усі охочі.

Нагадаємо, що ЖНАЕУ приєднався до цього Всеукраїнського проекту в жовтні минулого року і тоді його учасниками стали більше півсотні осіб   віком від 17 до 70 років.