У березні ректор Житомирського національного агроекологічного університету    мав зустріч із місцевими волонтерами Марією Улановою та Юлією Пастух, під час якої обговорювали подальшу співпрацю у напрямку реалізації проекту «Шлях додому». Це всеукраїнська ініціатива  благодійного фонду «Лелекера» по збору пластикових кришечок для допомоги пораненим і травмованим учасникам АТО. 

Вже 11 червня були оприлюднені перші результати  – за менш ніж три місяці студенти й викладачі ЖНАЕУ зібрали понад 30 кг кришечок. Їх кидали в спеціальні контейнери, що були розташовані у навчальних корпусах й гуртожитках.

Зокрема, усе зібране передали директору БО «Лелекера», волонтеру Наталії Тарасовій під час її візиту в Житомирський агроуніверситет.

Громадський проект «Шлях додому», спрямований на вирішення екологічної та соціальної проблем, свого часу  підтримали Міністерство екології України, представники бізнесу, заклади освіти, волонтерські організації та усі небайдужі в різних куточках країни. У фонді повідомляють, що  за рік таким чином  вдалося зібрати 20 т вторинного пластику. Далі зібраний пластик передають переробному підприємству, а вже за отриманні кошти надається допомога бійцям АТО. За минулий рік   від продажу пластику  вдалось отримати 84 тис. грн. Проект ґрунтується виключно на волонтерських засадах і самофінансуванні.  

«Житомирський національний агроекологічний університет постійно долучається до різноманітних соціальних, екологічних та волонтерських проектів, організовуємо і проводимо заходи щодо популяризації здорового способу життя, бережного ставлення до навколишнього середовища і багатств природи, а також підтримуємо наших захисників, – відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Власне, можливість приєднатися до ініціативи «Шлях додому» – це своєрідне продовження усієї тієї роботи, що велася протягом останніх років, але більш у конкретному напрямку. Як навчальний заклад екологічного спрямування маємо у такій справі показати приклад. Щиро дякую усьому колективу за активну участь і продовжуємо збір кришечок й надалі».

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання