У Житомирському національному агроекологічному університеті 24 квітня вшанували пам'ять загиблих учасників АТО.

 

Захід  пройшов на факультеті екології і права за сприяння кафедри правознавства і кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук.

Серед запрошених гостей – голова Житомирської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів Афганістану  Юрій Панасюк, військовослужбовці 95 бригади та 199 навчального центру ДШВ ЗСУ, голова спілки СВД Володимир Ткач, голова Житомирської обласної спілки ветеранів та учасників АТО і бойові побратими з різних підрозділів Віталій Сахацький, рідні та бойові побратими загиблих героїв, студенти та викладачі ЖНАЕУ, інші.

«Військовослужбовці – це люди честі, люди справи, вони виконують свій обов’язок і до останнього стоять за нас, за свою країну, – відзначив під час виступу проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук. – Сьогодні ми згадуємо тих, хто загинув у зоні проведення АТО  і дякуємо тим, хто  обороняв східні рубежі держави і досі перебуває на передовій війни. Серед них багато студентів та випускників нашого навчального закладу. На жаль, маємо й загиблих. Ми шануємо і бережемо пам'ять кожного з них – на їх честь проводяться спортивні турніри, відкриваються меморіальні дошки. Наші студенти знають, що колись у цих аудиторіях здобували освіту сучасні герої України, їх приклад самопожертви, відданості та патріотизму має надихати кожного, робити усе для розбудови країни, де живемо, спокій і мир якої  нам дається такою ціною».

Також до присутніх звернулися декан факультету екології і права Євген Данкевич, вдова загиблого випускника факультету – десантника 95 бригади Олександра Книша, Юрій Пансюк.

Студенти ЖНАЕУ декламували власні вірші та виконували пісні про війну. Також у рамках заходу демонстрували фільм про АТО, створений на кафедрі правознавства Прокопенко І.П. та Ляшенко Р.Д.  Крім цього, присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятної дошки Олександра Книша.

«Дорогі наші захисники, ми, підростаюче покоління, обіцяємо бути добрими та милосердними, рівнятись на вас і стати справжніми патріотами своєї держави, боротися за волю, честь і за наш народ! Хай живе Україна, Слава Україні!», – звернулися від імені студентського коллективу Житомирського національного агроекологічного університету ведучі Олег Фамільярський та Марія Сензюк.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання