У Житомирському  національному агроекологічному університеті протягом 27–28 грудня   відзначали випуск фахівців за ОКР «Магістр».

Вітали випускників та вручали дипломи ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор  з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук. Щирі побажання лунали від деканів, викладачів і наставників студентів.

«Напередодні свят маю гарну нагоду привітати вас і ваші родини, побажати миру, радості, благополуччя і достатку. Нехай ці дипломи, які ви отримуєте сьогодні, вже у наступному році стануть саме тим щасливим квитком, який допоможе реалізуватися у професійному житті, досягнути бажаних висот і здобутків, – звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Цьогоріч ми маємо більше тисячі магістрів із різних спеціальностей. Серед наших випускників – студентів денної та заочної форм навчання, є нинішні депутати міської ради, співробітники РДА, працівники держструктур, керівники компаній. Це ті люди, які вже мають певні досягнення, але розуміють, що нові знання і навики, отримані в Житомирському національному агроекологічному університеті, відкривають перед ними ще більше можливостей. Також у нас паралельно здобувають освіту родини – батьки і діти, подружжя. Наш  навчальний заклад відкритий для усіх, нам є що запропонувати, вам  – є з чого обирати. Наразі на  8 факультетах  є 27 спеціальностей і їх перелік щорічно лише поповнюється відповідно до актуальних потреб ринку праці.  Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний у державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний  ЗВР, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей  Полісся  та України загалом».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету