У Житомирському  національному агроекологічному університеті протягом 27–28 грудня   відзначали випуск фахівців за ОКР «Магістр».

 

Вітали випускників та вручали дипломи ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор  з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук. Щирі побажання лунали від деканів, викладачів і наставників студентів.

«Напередодні свят маю гарну нагоду привітати вас і ваші родини, побажати миру, радості, благополуччя і достатку. Нехай ці дипломи, які ви отримуєте сьогодні, вже у наступному році стануть саме тим щасливим квитком, який допоможе реалізуватися у професійному житті, досягнути бажаних висот і здобутків, – звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Цьогоріч ми маємо більше тисячі магістрів із різних спеціальностей. Серед наших випускників – студентів денної та заочної форм навчання, є нинішні депутати міської ради, співробітники РДА, працівники держструктур, керівники компаній. Це ті люди, які вже мають певні досягнення, але розуміють, що нові знання і навики, отримані в Житомирському національному агроекологічному університеті, відкривають перед ними ще більше можливостей. Також у нас паралельно здобувають освіту родини – батьки і діти, подружжя. Наш  навчальний заклад відкритий для усіх, нам є що запропонувати, вам  – є з чого обирати. Наразі на  8 факультетах  є 27 спеціальностей і їх перелік щорічно лише поповнюється відповідно до актуальних потреб ринку праці.  Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний у державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний  ЗВР, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей  Полісся  та України загалом».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання