Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан зустрівся із випускниками, які закінчили навчальний заклад 20 років тому та здобули освіту менеджерів-економістів.

 

Для них була проведена екскурсія оновленими аудиторіями ЖНАЕУ, де раніше мали можливість навчатися у період свого студентства.

Крім цього, ректор розповів про нинішні досягнення та успіхи закладу вищої освіти.  Нині ЖНАЕУ – один з найбільших ВНЗ Житомирщини. Він об’єднує 8 факультетів та 26 спеціальностей, тут здобувають освіту більше 7 тисяч студентів з усіх куточків області та сусідніх регіонів. Університет співпрацює із вітчизняними підприємствами та компаніями, має партнерів за кордоном, бере участь у реалізації міжнародних проектів. Щорічно студенти ЖНАЕУ можуть проходити практику та стажування у понад 10 країнах світу. 

Також лише протягом останнього року в агроуніверситеті з’явилися  нові спеціальності – «Міжнародні економічні відносини», «Садівництво та виноградарство», «Водні ресурси та аквакультура», «Комп’ютерні науки», інші. Зважаючи на це, Скидан  запропонував почесним гостям знову сісти за студентську парту, аби отримати  корисні навики та вміння з актуальних на ринку праці спеціальностей.

Також у ЖНАЕУ активно займаються науковою роботою, облаштуванням лабораторій та покращенням матеріально-технічної бази.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання