Студенти Житомирського національного агроекологічного університету взяли участь у  І етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Захід ініційовано та проведено кафедрою іноземних мов, де викладається й державна, українська.

Урочиста частина конкурсу (презентація про видатного українця П.Д.Яцика та музичне оформлення) створила атмосферу творчості, надихнула молодь на виконання цікавих завдань.

Журі вже визначило переможців з-поміж 29 учасників:

- І місце – Саган Ірина (спеціальність "Економіка підприємства", група 19-1),
-  ІІ місце – Алконов Ілля (спеціальність "Ветеринарна медицина", магістратура, група 19-2),
- ІІІ місце – Бородкіна Сніжана (спеціальність "Агрономія", група 19-2), Дерунов Нікіта (спеціальність "Комп'ютерні науки", група 19-1), Бакіна Ірина (спеціальність "Технологія", група 19-1), Савицька Анастасія (спеціальність "Фінанси", група 19-1), Білоус Софія (спеціальність "Ветеринарна медицина", магістратура, група 19-2).

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету