Триває вступна кампанія-2019 і за 5 днів Житомирський національний агроекологічний університет отримав вже 2500 заяв від абітурієнтів.

 

Наразі серед найпопулярніших спеціальностей ЖНАЕУ за кількістю заяв  – «Туризм», «Право», «Екологія», «Менеджмент», «Агрономія», «Публічне управління та адміністрування».

Нагадаємо, що більшість вступників мають подавати заяви в електронній формі через власні електронні кабінети.   Реєструвати кабінети та подавати через них заяви можна буде:

- до 18-ої години 22 липня для тих, хто вступає за сертифікатами ЗНО та/або творчими

конкурсами, складеними з 1 до 10 (12) липня,

- до 16 липня – для вступників за співбесідою, іспитами чи творчими конкурсами.

Вже 26 липня вступники будуть знати, чи отримали бюджетне місце, до 31 липня вони повинні будуть принести оригінали документів до  закладів вищої освіти для зарахування. 1 серпня відбудеться зарахування на бюджет, з цього ж дня починається оприлюднення списків на контракт. Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня. 

Житомирський національний агроекологічний університет – навчальний заклад у центрі міста із майже столітньою історією. Нині тут готують майбутніх фахівців за 27-а спеціальностями у 14-и галузях знань, а за кількістю студентів цей заклад вищої освіти – найбільший у регіоні. На 8 факультетах  навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей.  Це єдиний в державі аграрний заклад вищої освіти екологічного спрямування та єдиний в області національний заклад вищої освіти, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся.

Перелік усіх спеціальностей у ЖНАЕУ – за посиланням. Вартість навчання за рік на денній формі для здобуття ОКР «Бакалавр» стартує від 11610 грн. Детальніше – можна ознайомитися тут.

Усю необхідну інформацію щодо вступної кампанії в Житомирському національному агроекологічному університеті можна знайти на офіційному сайті –  http://znau.edu.ua , розділ «Вступнику», а також у приймальній комісії за телефонами: (0412) 22-75-19, (063) 108-78-60, (097) 753-49-43. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання