Під час засідання Вченої ради 21 листопада ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан від імені усього колективу привітав із 80-річчям доктора сільськогосподарських наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України, відмінника освіти України Віктора Григоровича Дідору,  вручивши йому грамоту за вагомий внесок у розвиток аграрного сектора та з нагоди Дня працівника сільського господарства.

«Щиро вдячні вам за самовіддану працю, виховання і підготовку фахівців у аграрній сфері. Саме такими людьми пишається навчальний заклад, адже Ви творите його історію і традиції, демонструєте його науковий та освітній потенціал. Бажаю довгих років життя, здоров’я і сил», – додав ректор Скидан.

Крім цього, вітання приймав ювіляр і на своєму рідному агрономічному факультеті, а також від первинної профспілкової організації співробітників ЖНАЕУ.

Віктор Дідора поділився із присутніми відомостями зі своєї біографії – про те, як став викладачем, як працював у колгоспі, обіймаючи посади у різних населених пунктах,  займався науковою діяльністю тощо.