На факультеті ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету  представили підсумки проекту "Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні: 2 етап". Учасники-виконавці були нагороджені за реалізацію даного проекту.

 

Зокрема, відзнаки отримали куратор проекту, заступник декана з наукової роботи Пінський Олег Вікентійович, доценти кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Бегас Василь Леонідович та Романишина Тетяна Олександрівна і студенти магістратури – Буднік Тетяна, Клименко Анна, Нечитайло Анастасія, Демчук Юліанна, Павленко Сергій, Лук'янчук Іван, Козлов Євгеній, Радюк Юлія, Прокопенко Владислав, Афанасієва Анна, Верезумська Анастасія, Врублевська Анастасія.

Нагадаємо, що цьогоріч ЖНАЕУ став учасником міжнародного проекту «Африканська чума свиней: підвищення обізнаності та пом’якшення ризиків в Україні». Він    реалізується в Україні з 2015 року Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Продовольчою та сільськогосподарською організацією Об'єднаних Націй (ФАО), за підтримки  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Асоціації свинарів України.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання