У Житомирському національному агроекологічному університеті гарною традицією стало проведення на базі кафедри аналізу і статистики ім. І. В. Поповича факультету обліку та фінансів Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна аналітика і статистика», на яку було запрошено видатного фахівця, вченого-автора понад 17 підручників зі статистики – к.е.н., доцента А. Т. Мармозу. 

Цьогоріч в І етапі взяли участь 15 найкращих студентів економічних спеціальностей  ЖНАЕУ.

За підсумками  олімпіади, І місце зайняла студентка 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування»  Совик Тетяна, ІІ місце присвоєно студентці 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» (стн)  Синюшко Анні,  ІІІ місце розподілили між собою студентка 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» (стн)  Верховлюк Юлія та студентка 1 курсу спеціальності «Менеджмент організацій» (стн)  Головенко Анна.

Голова організаційного комітету  професор В. М. Микитюк та викладачі кафедри аналізу і статистики ім. І. В. Поповича щиро дякують всім учасникам олімпіади за активну участь у заході та бажають нових звершень та перемог.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання