Студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету 26 вересня взяли участь у святкових заходах з нагоди Всесвітнього Дня туризму, який відзначають 27 вересня.

 

Зокрема, студенти І та ІІ курсу, які здобувають освіту за спеціальністю "Туризм",   перед початком занять  вилаштувалися у святкову лінійку і дарували перехожим кульки, вітаючи з  святом.

Організатором заходу виступив колектив кафедри туризму ЖНАЕУ, яка була створена восени 2016 року. Її очолює завідувач Інна Нестерчук. Головним завданням науково-дослідної діяльності кафедри є підтримка та розвиток сільського зеленого туризму у регіоні, дослідження рекреаційного потенціалу регіону, розвиток інфраструктури регіону в рамках стратегії розвитку туризму в Україні, розвиток туризму у Житомирській області та його потенціал в умовах глобалізації.

Кажуть, що також намагаються впроваджувати власні традиції і відзначати свята креативно, залучаючи до цього студентів та викладачів і з інших факультетів.

Крім цього, 26 вересня у ЖНАЕУ провели святковий концерт, у рамках якого «туристи» отримали вітання від ректора університету, а викладачам кафедри і кращим студентам спеціальності вручили подяки. Серед гостей зібрання поширювали інформаційні листівки «Житомир туристичний».

«Ви молодий, але дуже потужний колектив. У цьому заслуга завідувача кафедри і кожного з вас, адже ви навчаєте і виховуєте тих, хто вже за кілька років розкриватиме весь туристичний потенціал нашого міста, регіону та країни. Переконаний, що студенти не обмежаться лише теоретичними знаннями, а зможуть реалізуватися у професійному житті. Принаймні, ми зі свого боку докладемо максимум зусиль для цього. Бажаю вам нових звершень, хай навчання буде цікавим, пізнавайте цей світ, аби показати його іншим», - наголосив під час виступу ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Також він поділився, що наразі у ЖНАЕУ облаштовують окреме приміщення для потреб кафедри туризму, а також розробили еколого-рекреаційний проект, реалізувати який планують на базі Ботанічного саду за бюджетні кошти. На даному етапі проект уже отримав схвальні відгуки і якщо все вдасться, то долучитися до нього зможуть безпосередньо й студенти спеціальності «Туризм». Крім цього, ЖНАЕУ налагоджує співпрацю із вітчизняними та іноземними партнерами у сфері туризму.

Напередодні Всесвітнього Дня туризму з вітаннями до присутніх на концерті звернулася Інна Нестерчук – завідувач кафедри туризму Житомирського національного агроекологічного університету.

Вона подякувала за спільну роботу, підтримку і віру в те, що колективу все вдасться. Власне, присутні у залі студенти, разом з якими відзначають професійне свято, - чудовий доказ цього. Аби підсолодити свято, завідувач вручила кожній групі спеціальності «Туризм» солодкі подарунки.

Продовжився концерт виступами талановитих студентів  - представників різних факультетів ЖНАЕУ.

Нагадаємо, що Всесвітній День туризму -  свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання