Літо у Житомирському національному агроекологічному університеті розпочалося зі святкових урочистостей. Зокрема, 1 червня своє 42-річчя відзначав технологічний факультет.

З цієї нагоди влаштували концерт, у рамках якого  іменинника вітали проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку  ЖНАЕУ Людмила Романчук, декан Валерій Андрійчук, випускники факультету попередніх років.

Для присутніх підготували програму із поетичними та вокальними номерами, а також показові виступи гуртка кінологів, що діє на технологічному факультеті.

Людмила Романчук не лише передала вітання й побажання від керівництва Житомирського національного агроекологічного університету, але й  вручила відзнаки викладачам, співробітникам і студентам технологічного факультету.

Довідка: Факультет вперше було відкрито у 1950 р. як зоотехнічний. Проте у 1952 р. його було закрито та вдруге відкрито у 1976 р. На технологічний факультет був перейменований у 2004 році. Першим деканом факультету з 1976 до 1979 року був доцент В.С.Омельченко. Він очолював його також з 1985 по 1994 рік. Керівництво факультетом у різні періоди здійснювали професор І.П. Мельохін (1979–1982 рр.), доцент Є.Ї. Задерій (1982–1985 рр.), заслужений працівник сільського господарства України, доцент В.Ф. Андрійчук (1994−2012 рр.), доцент М.М.Кривий (2012–2017 рр). З 2017 року факультет очолює кандидат сільськогосподарських наук, доцент, заслужений працівник сільського господарства України В.Ф.Андрійчук.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання