У Житомирському національному агроекологічному університеті 28 лютого відбувся 22-й випуск студентів факультету ветеринарної медицини.

 

 Лікарів ветеринарної медицини вітали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори,  декан факультету Анатолій Ревунець, наставники та рідні.

Під час вручення дипломів «магістрам» Олег Скидан зауважив, що    частина випускників уже визначилися із майбутнім місцем роботи, а тим, хто ще перебуває в пошуках – побажав успішної професійної реалізації.

«Дипломи вже у ваших руках і попереду на кожного чекає свій шлях. Ви впевнено йшли до своєї мети, розуміючи своє покликання, – наголосив під час вітального виступу ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Можливостей для професійного зростання маєте більше ніж достатньо – на фермерських господарствах, у клініках, державних установах, лабораторіях, у науковій сфері, започаткувавши власну справу. До нас постійно звертаються потенційні роботодавці з різних регіонів, адже знають, що в Житомирі готують гарних ветеринарів. Пропонують гарні умови та зарплатню. Щиро бажаю вам успіхів у роботі і завжди раді бачити у стінах Житомирського національного агроекологічного університету». 

«Шановні наші випускники, вітаю вас з успішним завершенням навчання на факультеті ветеринарної медицини ЖНАЕУ. Впевнений, що знання  дозволять вам бути висококваліфікованими лікарями ветеринарної медицини та на практиці вносити свій вклад у розвиток сільського господарства України, – приєднався до вітань декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець. –
У своїй практичній діяльності ви завжди можете розраховувати на допомогу з боку університету та сподіваємося, що ви будете підтримувати тісний зв'язок із своєю «Аlma Mater», сприяти подальшому покращенню іміджу нашого факультету. Бажаю міцного здоров'я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного росту».

За активну участь у спортивному, культурному та соціальному житті університету випускникам вручили подяки від органів студентського самоврядування ЖНАЕУ. Продовжилися урочистості святковим концертом.Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання