На факультеті інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету  з’явилася ще одна нова лабораторія для навчання та підготовки студентів.

Зокрема, 6 червня ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, декан факультету Ярослав Ярош, почесні гості й меценати, які допомогли з облаштуванням аудиторії, взяли участь у відкритті лабораторії монтажу, керування та захисту електроенергетичних систем, що знаходиться за адресою  вул. Корольова, 39   на території електромонтажного полігону.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 року неподалік була встановлена трекерна енергоустановка для сонячних батарей. Протягом 2017/2018 навчального року на факультеті інженерії та енергетики, завдяки співпраці із виробниками – ТДВ «Брацлав» і ПАТ «Ельворті», вдалося облаштувати лабораторії машиновикористання у тваринництві та лабораторію сільськогосподарської техніки «Ельворті».

Про це під час вітального слова з нагоди відкриття чергової лабораторії  згадав ректор Олег Скидан, наголошуючи, що наразі в університеті активно працюють над покращенням і оновленням матеріально-технічної бази. Крім цього, є низка  домовленостей та угод про те, аби студенти ЖНАЕУ могли проходити практику і стажування на підприємствах міста й регіону, а також в іноземних компаніях. Таким чином, за період навчання, вони отримують і теоретичну й практичну складові, що сприяє успішному працевлаштуванню та професійній реалізації надалі. До слова, майже півсотні студентів агроуніверситету влітку проходитимуть практику в ОТГ Житомирщини.

Декан факультету інженерії та енергетики Ярослав Ярош відзначив, що у лабораторії монтажу, керування та захисту електроенергетичних систем усі стенди сучасні та діючі, вже готові до навчання.

«Завдяки появі лабораторії вдасться  значно підвищити рівень підготовки фахівців в ЖНАЕУ за рахунок поєднання теоретичного навчання і практичних занять із використання сучасного електротехнічного обладнання в умовах максимально наближених до виробничих ситуацій», – додав Ярош.

Також він зауважив, що лабораторію було створено за активної підтримки начальника інспекції Держенергонагляду Житомирської області Лушкіна Володимира Андрійовича, голови правління енергопостачання компанії Житомиробленерго Шекети Олексія Михайловича, виконавчого директора Харчука Леоніда Павловича, начальника відділу забезпечення діяльності Садовського Віталія Августовича, генерального директора корпорації АСКО-УКРЕМ Клепака Володимира Олександровича, директора ТОВ «Укрекоенерго ЛТД»  Міненка Олександра Анатолійовича, ТОВ ВТП «Бутон»  в особі директора Штунь Анатолія Івановича, ПП «ТИТАН» директора Терущука Тараса Леонідовича, ТОВ «СКОРК», інженера, старшого викладача кафедри електрифікації, автоматизації виробництва та інженерної екології факультету інженерії та енергетики Прядка Володимира Анатолійовича та Бушми Сергія Валерійовича.

У рамках заходу ректор ЖНАЕУ Олег Скидан вручив їм подяки за багаторічне співробітництво і допомогу в реалізації актуальних й корисних проектів.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання