На факультеті ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 30 жовтня    спільно з ТОВ «Укрветпромпостач» м. Бровари провели науково-практичний семінар «Профілактика та контроль сказу тварин».  

 

Серед учасників заходу –  слухачі курсів підвищення кваліфікації, студенти старших курсів та науково-педагогічні працівники факультету ветеринарної медицини.

З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. декана факультету ветеринарної медицини Ревунець Анатолій Степанович. 

Перед учасниками виступив директор підприємства «Укрветпромпостач» Солодчук Володимир Леонідович на тему «Профілактика сказу тварин. Контроль інфекційних хвороб диких тварин» та розповів про особливості власного виробництва, значення контролю захворювань диких тварин та основи профілактики у них сказу.

З патогенезом сказу та методами контролю ознайомив завідувач кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології, доктор ветеринарних наук, професор Галатюк Олександр Євстафійович. Після завершення учасники семінару взяли активну участь в обговоренні проблеми поширення сказу та шляхів його профілактики серед диких тварин.

 

Пресслужба Житомираського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання