Протягом 4–5 квітня   на базі Житомирського  національного  агроекологічного університету ДУ «НМЦ «Агроосвіта» було проведено спільне засідання Ради деканів і підкомісій із спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія  і експертиза».

З привітальним словом і побажаннями плідної та ефективної роботи до учасників звернулася проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ Людмила Донатівна Романчук.

Під час  засідання обговорили питання відносно підготовки фахівців за спеціальностями 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія  і експертиза», внесли пропозиції  щодо переліку, назв та змісту нормативних програм навчальних дисциплін за вказаними спеціальностями і створення робочих груп із розроблення, рецензування, перевидання, затвердження орієнтованих програм навчальних дисциплін, електронних підручників, посібників, обговорили та затвердили звіт про роботу Ради деканів і підкомісій із спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

Завдяки  керівництву ЖНАЕУ   декани факультетів ветеринарної медицини України і члени підкомісій відвідали одні з провідних підприємств Житомирщини – ТОВ «Українська генетична компанія», ПАТ «Житомирський маслозавод» – компанію «Рудь» та ПП «Галекс-Агро».

Учасники засідання обговорили також актуальні питання дуальної освіти та поспілкувались із студентами факультету ветеринарної медицини Золотарьовим В’ячеславом та Козловим Євгенієм, які навчаються в рамках реалізації пілотного проекту дуальної освіти між приватним підприємством «Галекс-Агро» та Житомирським національним  агроекологічним університетом.

Після завершення роботи розроблені  та затверджені пропозиції передали завідувачу кабінету науково-методичного супроводу ветеринарної освіти та технологій виробництва і переробки продукції тваринництва ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Дудус Тетяні Василівні.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання