У Житомирському національному агроекологічному університеті 20 вересня в рамках Міжнародного дня студентського спорту провели змагання  з баскетболу, волейболу, футзалу, настільного тенісу, гирьового спорту і армреслінгу, участь в яких взяли півтори сотні представників різних факультетів.

Крім цього, вже  3 жовтня розпочинаються змагання Спартакіади ЖНАЕУ серед студентів І курсу. До програми  включено 10 видів спорту: баскетбол (чол.), волейбол (чол.), волейбол (жін.), футзал (чол.), футзал (жін.), пауерліфтинг, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, бадмінтон.

Нагадаємо, що дата 20 вересня оголошена Міжнародним днем студентського спорту, який визначається у багатьох країнах світу, відповідно до Рішення Генеральної конференції ЮНЕСКО (2015 рік, Париж). Святкування Міжнародного для студентського спорту з того часу традиційно проводиться на території закладів вищої освіти, центральних площах та стадіонах міст.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК