За результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка  проходила на факультеті лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету  у листопаді 2017 року, підготували та видали збірник матеріалів «Проблеми ведення та експлуатації лісових і мисливських ресурсів».

У роботі конференції взяли участь близько  сотні науковців із 22  ВНЗ та наукових установ країни.

До учасників  зібрання з вітальним словом звернувся завідувач сектора мисливського господарства Житомирського обласного управління лісового і мисливського господарства Логвінчук Р.О.

Особливий інтерес  присутніх та обговорення викликали доповіді: Весельського М.Ф. – учасника двох антарктичних експедицій; Орлова О.О. – к.б.н., старшого наукового співробітника Поліського філіалу УкрНДІЛГА; Гузія А.І. – д.с.-г.н., професора.

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Структурні підрозділи Поліського університету