У Житомирському національному агроекологічному університеті  протягом 15–16 листопада пройшла ІІ Міжнародна конференція "Біоенергетичні системи в агропромисловому виробництві", участь в якій взяли науковці із ЖНАЕУ, НУБіП України, Інституту технічної теплофізики НАНУ, ННЦ «ІМЕСГ», Біоенергетичної асоціації України, гості із Дніпра та Запоріжжя, представники аграрних підприємств регіону.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

У рамках заходу обговорювали питання використання біологічних видів палива в агровиробництві, відновлюваної енергетики, технологій компостування, довговічності техніки, математичних методів розв’язання складних технічних завдань, механізації та автоматизації процесів у тваринництві.

Також під час конференції презентували навчальний посібник «Відновлювальна енергетика» в аграрній сфері.