У травні цього року  проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Людмила Романчук, представники Української асоціації молодих фермерів – Дмитро Мічурін та Ілляс Ахметов, а також датський інвестор Пітер Ларсон   дали старт міжнародному науково-дослідному проекту з вирощування органічного сорго.

 

Зокрема, на дослідному полі   ЖНАЕУ провели посів різних сортів сорго за органічною технологією вирощування, а на базі кафедри захисту рослин  відбулася закладка лабораторного досліду з визначення фітосанітарної експертизи посівного матеріалу.

Відповідно до  технології вирощування сорго, було передбачено проведення відбору рослин для визначення структури, а також встановлення динаміки розвитку шкідливих організмів та їх впливу на ріст і розвиток рослин, формування якісного врожаю зерна.

У рамках запланованих заходів проекту  проводили спостереження за виконанням технологічних процесів, ростом та розвитком рослин в умовах Полісся на базі дослідного поля ЖНАЕУ.

Дослідне поле на 159-й день впровадження проекту відвідав ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор Людмила  Романчук,  представники УАМФ. Наразі на ділянці проходить збір урожаю органічного сорго.

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет є партнером Німецько-Українського проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства», на базі ЖНАЕУ функціонує  Поліський центр органічного виробництва «Полісся Органік», проводиться   ярмарок органічної продукції, розроблено та впроваджено у навчальний процес курс «Органічне виробництво». Все це є черговим свідченням комплексної роботи навчального закладу у напрямку розвитку органічного виробництва на теренах регіону та країни загалом із залученням закордонного досвіду та кращих напрацювань вітчизняних й іноземних науковців та практиків.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання