Наприкінці лютого у Житомирському національному агроекологічному університеті стартували   безкоштовні курси  сфери обслуговування HoReCa, організаторами яких виступили  управління культури та туризму ОДА,   обласний туристичний інформаційний центр та  ЖНАЕУ.

Наразі лекції та практичні заняття для відвідувачів  проводять двічі на тиждень.

У програмі курсу:

- Менеджмент;

- Психологія;

- Історія готельного та ресторанного бізнесу;

- Основи підприємницької діяльності;

- Етикет;

- Організація діяльності HoReCa;

- Розвиток та оптимізація свого закладу через мережу Інтернет.

Закінчаться курси  18 квітня врученням сертифікатів.

Нагадаємо,  спеціальність «Туризм» у Житомирському національному агроекологічному університеті з’явилася два роки тому і стала досить популярною. Нині освіту тут здобувають півтори сотні студентів, для яких створені усі умови для теоретичної і практичної підготовки. Студенти ЖНАЕУ мають можливість відзначати День туризму,  відвідувати різноманітні тематичні виставки та презентації, заклади і локації туристичної сфери, ресторанно-готельного бізнесу, проходити  стажування на їх базі  та навіть їздити на практику за кордон.

Крім цього, саме агроуніверситет спільно з партнерами організовує та проводить Всеукраїнську  науково-практичну конференцію "Туризм – міжнародний досвід та національні пріоритети", інші заходи подібного спрямування. Освітні курси сфери обслуговування допоможуть  студентам ще більше поглибити свої знання й навики.