У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня відзначали 41-й День народження технологічного факультету.

Привітали студентів та викладачів факультету-іменинника ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, в.о. декана технологічного факультету Валерій Андрійчук, завідувач кафедри технологій виробництва продукції тваринництва Ігор Ковальчук, колеги з інших факультетів.

Плакати із побажаннями, кульки, букети квітів і концерт під відкритим небом  під стінами навчального корпусу – так цьогоріч відзначали традиційний День технологічного факультету, на якому також були присутні випускники 1982, 1987, 1992, 1997, 2002, 2007 та 2012 років.

«У нас дуже насичений червень на такі приємні події. Тиждень тому ми масштабно відзначали 95-річчя університету, а сьогодні свій День народження відзначають технологічний факультет та факультет ветеринарної медицини, – звернувся до присутніх на заході ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. –  Це гарний привід зустрітися, поспілкуватися, підбити певні підсумки зробленого, окреслити плани на майбутнє. За час свого існування технологічний  факультет став частиною історії агроекологічного університету, тут працюють віддані своїй справі люди, які десятки років якісно готують фахівців відповідної сфери. Разом з тим, технологічний факультет незмінно дивує нас творчими й спортивними талантами своїх студентів, розкриваючи здібності кожного. Бажаю вам залишатися такими ж неповторними».

Про історію становлення та розвиток технологічного факультету розповів в.о. декана Валерій Андрійчук. Також згадав про перших студентів і випускників, які допомагали формувати матеріальну базу факультету.

«Ми маємо гарний досвід і свої традиції. Про технологічний факультет знають, його люблять. Необхідно зберегти цю особливість і пронести через роки. Здоров’я, натхнення, сил та щастя кожному, чиї життєві шляхи тісно переплелися із технологічним факультетом», – додав Валерій Андрійчук.

У рамках святкування Дня факультету відбулося нагородження викладачів грамотами і подяками, студенти представили вокальні й танцювальні номери, свої вітання озвучили й випускники.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання