Майже 40 студентів факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 28 лютого отримували дипломи випускників ОКР «Магістр»  зі спеціальності "Ветеринарна медицина". 

 

Урочисті заходи з цієї нагоди відвідали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець, викладачі та наставники, рідні та друзі «магістрів».

Вручаючи дипломи, ректор відзначив, що молодь обрала для себе складний, але дуже важливий фах. Здобуваючи знання і застосовуючи їх на практиці, ветеринари беруть на себе почесну місію – лікувати і рятувати.

«Дипломи вже у ваших руках і попереду на кожного чекає свій шлях. Ви впевнено йшли до своєї мети, розуміючи своє покликання, – наголосив під час вітального виступу ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Можливостей для професійної реалізації маєте більше ніж достатньо – на фермерських господарствах, у клініках, державних установах, лабораторіях, у науковій сфері, започаткувавши власну справу. До нас постійно звертаються потенційні роботодавці з різних регіонів, адже знають, що в Житомирі готують хороших ветеринарів. Пропонують гарні умови та зарплатню. Щиро бажаю вам успіхів у роботі і завжди раді бачити у стінах Житомирського національного агроекологічного університету».

 Нагадаємо, що 23 лютого випуск студентів заочної форми навчання напряму підготовки "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" ОКР «Бакалавр» відзначали на технологічному факультет.

Крім цього, понад 600 студентів Житомирського національного агроекологічного університету 26 січня отримали дипломи «магістрів». Загалом, у Житомирському національному агроекологічному університеті  навчається близько 7 тисяч студентів – найбільше серед ВНЗ Житомирщини. У 2017 році було ліцензовано 5 нових спеціальностей – «Науки про землю», «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування». Також вдалося розширити ліцензійні обсяги на спеціальність «Публічне управління та адміністрування», проведено акредитацію спеціальності «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка». У 2018 році в ЖНАЕУ  ліцензовано підготовку «бакалаврів» за спеціальністю "Садівництво та виноградарство".

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    

Корисні посилання