Наприкінці березня у Житомирському національному агроекологічному університеті стартував традиційний «Місячник благоустрою», в рамках якого студенти агрономічного факультету разом із викладачами вже прибирали територію навчального закладу та дослідного поля.

Зокрема, провела весняне обрізання дерев та омели, висадили  молоді саджанці, перенесли гілля та прибрали довкілля від сміття.

А от студенти 2 курсу факультету екології і права, разом з викладачами кафедри загальної екології, у Ботанічному саду наводили лад на ділянках рідкісних лікарсько-ароматичних рослин й вивчали особливості технології їх вирощування. 

«Гарно перезимували багаторічні види – лаванда справжня, гісоп лікарський, гісоп вузьколистий, монарда двійчаста, лофант ганусовий, непета закавказька, шавлія лікарська, шавлія мускатна та ін., які інтродуковані з різних регіонів світу.  Невдовзі вони   порадують чудовими квітами і приємними ароматами», – повідомляють в агроуніверситеті.

Відзначимо, що весняний місячник з благоустрою в ЖНАЕУ проводиться щорічно з метою поліпшення санітарного та технічного стану об’єктів університетської інфраструктури, забезпечення готовності університетського господарства до експлуатації у весняно-літній період.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект