Господарський суд Житомирської області активно співпрацює з Житомирським національним агроекологічним університетом у сфері проведення просвітницьких заходів серед молодого покоління.

Зокрема, у рамках проекту «Відкриті лекції», судді  проведуть лекції студентам 3–4 курсів спеціальності «Правознавство» на тематику практичного застосування норм господарського процесуального законодавства України.

Вже 24 квітня суддя Оксана Машевська  розповідала про «Ухвали суду першої інстанції в світлі новел господарського процесуального законодавства».

Лектор продемонструвала студентам презентацію на відповідну тематику, акцентувала увагу на ключових змінах, що відбулися після 15 грудня 2017 року у написанні ухвал e порядку господарського судочинства.

Студенти ЖНАЕУ  мали змогу поставити питання судді, адже для них завжди цікаві практичні аспекти суддівської діяльності.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного унівесритету