Протягом двох місяців на базі Житомирського національного університету проходитимуть безкоштовні курси  сфери обслуговування HoReCa, організаторами яких виступили  управління культури та туризму ОДА,   обласний туристичний інформаційний центр та  ЖНАЕУ.

На заході з нагоди початку курсів були присутні ректор  університету Олег Скидан,  проректор з науково-педагогічної роботи, соціального та гуманітарного розвитку Іван Мартинчук, в.о. директора  ЖОТІЦ Василь Кравчук, декан факультету економіки та менеджменту  Олександр Опалов,  завідувач кафедри туризму Інна Нестерчук, представники управління, викладачі, студенти.

За словами Олега Скидана, спеціальність «Туризм» у Житомирському національному агроекологічному університеті з’явилася два роки тому і стала досить популярною. Нині освіту тут здобувають півтори сотні студентів, для яких створені усі умови для теоретичної і практичної підготовки. Студенти ЖНАЕУ мають можливість відзначати День туризму,  відвідувати різноманітні тематичні виставки та презентації, заклади і локації туристичної сфери, ресторанно-готельного бізнесу, проходити  стажування на їх базі  та навіть їздити на практику за кордон.  Крім цього, саме агроуніверситет спільно з партнерами організовує та проводить Всеукраїнську  науково-практичну конференцію "Туризм – міжнародний досвід та національні пріоритети", інші заходи подібного спрямування. Освітні курси сфери обслуговування допоможуть  студентам ще більше поглибити свої знання й навики.

Василь Кравчук наголошує, що курси абсолютно безкоштовні і на них не було витрачено кошти з бюджету.  Він також подякував за підтримку і розуміння керівництву ЖНАЕУ, зауваживши, що мають з навчальним закладом лише позитивний досвід співпраці.

«За підсумками 2018 року Житомирщина вперше посіла 4 місце серед областей України за відвідуванням внутрішніх туристів.  Завдяки цьому заробили 50 мільйонів гривень.  Найбільше туристів на Житомирщині із Білорусії, Польщі, Ізраїлю та Італії. Ми зацікавлені, щоб ви навчалися, розвивалися і залишалися працювати у нас, набували досвіду, ділилися ідеями, впроваджували проекти», – говорить Кравчук.

 У рамках заходу також презентували ролик про Житомирщину та окреслили завдання і напрямки розвитку туризму в регіонів на найближчі роки.

Організатори поділилися, що курси стартували 26 лютого і закінчаться  18 квітня врученням сертифікатів. Практичні заняття і лекції проходитимуть двічі на тиждень.

 У програмі курсу:

- Менеджмент;

 - Психологія;

 - Історія готельного та ресторанного бізнесу;

 - Основи підприємницької діяльності;

 - Етикет;

 - Організація діяльності HoReCa;

 - Розвиток та оптимізація свого закладу через мережу Інтернет.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання