На технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету 29 лютого у черговий раз стартували «Курси пасічників», які в навчальному закладі започаткували ще на початку 2018 року.

Протягом навчання слухачі набудуть теоретичних знань і практичних навичок з технології виробництва продукції бджільництва та отримають сертифікат бджоляра.

Курси передбачають 60 годин занять, половина з яких відбудеться на навчальній пасіці, а також в АФ «Бджоловод ЛТД» – філії кафедри технологій виробництва продукції тваринництва, передовому підприємстві області в галузі бджільництва.

До проведення занять залучені висококваліфіковані фахівці – кандидати наук, доценти П'ясківський В.М., Лісогурська Д.В., Фурман С.В., Кривий М.М., Андрійчук В.Ф., доктор наук, професор Галатюк О.Є та Щенявський А.В. – бджоляр з багаторічним стажем роботи.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету