У Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся перший випуск слухачів «Курсів пасічників».

Відповідні документи про завершення навчання їм вручив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. Зокрема, він нагадав, що навчання проходило на базі навчальної пасіки технологічного факультету агроуніверситету й тривало 90 годин, включаючи теоретичні та практичні заняття. Стартували курси у лютому й надалі діятимуть на постійній основі відповідно до формування груп.

Привітати випускників «Курсів пасічників» також завітав декан технологічного факультету Валерій Андрійчук. За його словами, заняття проходять у вихідні дні, а охочі отримати додаткову інформацію чи пройти навчання можуть звертатися за  телефонами: 33-09-82, 097 447 4221,097 718 90 01.

«Цьогоріч ми вперше спробували організувати «Курси пасічників». Майже два місяці з вами працювала професійна команда наших викладачів, яка підготувала насичену, цікаву та актуальну програму занять про бджільництво, – зауважив ректор Житомирського національного агроекологічного університету.  – Тут зібралися і початківці, і пасічники з досвідом. Переконаний, що відповідні знання і практика, яку ви всі отримали, уже в найближчий час будуть застосовані в роботі.  В умовах впровадження реформи децентралізації, бджільництво на селі може стати стартом для власної справи і підтримки громади. Мова йде не лише про виробництво й реалізацію меду, але й продуктів бджільництва, які мають корисні властивості тощо. Бджільництво як бізнес приносить не лише прибутки, але й задоволення».