У рамках «Школи агентів кліматичних змін», яка діє на базі Житомирського національного агроекологічного університету з 2019 року, для школярів 23 січня провели гру «Кліматичний колаж».

Відповідно до ідеї розробників, грати можуть  діти віком від 7 років, студенти усіх курсів та різних спеціальностей у різних форматах та в різних місцях (під відкритим небом, чи у приміщеннях, у форматі тренінгів, ворк-шопів, чи креативних уроків).

Гра полягає у розділені учасників на команди. Вони колективно будують колаж, що пояснює зміни клімату. Використовуючи не лише  розум, але й творчість, гравці працюють з кольоровими олівцями, обирають назву, малюють та пишуть повідомлення навколо карт. Цей творчий етап є ключовим для того, щоб знання належним чином зафіксувалися.

“Кліматичний колаж” –  гра, яка заснована на колективному інтелекті та творчості. В той же час, у легкий спосіб доносить результати складного екологічного звіту IPCC, розробленого Міжурядовою групою з питань зміни клімат при ООН.

Зустріч  проходила у рамках заходів "Підвищення кліматичних амбіцій молоді" від ЦСК спільно із ЖНАЕУ та  житомирськими школярами. Це була перша в Україні пробна гра за підтримки Асоціації кліматичного колажу (Франція).

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету