У рамках «Школи агентів кліматичних змін», яка діє на базі Житомирського національного агроекологічного університету з 2019 року, для школярів 23 січня провели гру «Кліматичний колаж».

Відповідно до ідеї розробників, грати можуть  діти віком від 7 років, студенти усіх курсів та різних спеціальностей у різних форматах та в різних місцях (під відкритим небом, чи у приміщеннях, у форматі тренінгів, ворк-шопів, чи креативних уроків).

Гра полягає у розділені учасників на команди. Вони колективно будують колаж, що пояснює зміни клімату. Використовуючи не лише  розум, але й творчість, гравці працюють з кольоровими олівцями, обирають назву, малюють та пишуть повідомлення навколо карт. Цей творчий етап є ключовим для того, щоб знання належним чином зафіксувалися.

“Кліматичний колаж” –  гра, яка заснована на колективному інтелекті та творчості. В той же час, у легкий спосіб доносить результати складного екологічного звіту IPCC, розробленого Міжурядовою групою з питань зміни клімат при ООН.  

Зустріч  проходила у рамках заходів "Підвищення кліматичних амбіцій молоді" від ЦСК спільно із ЖНАЕУ та  житомирськими школярами. Це була перша в Україні пробна гра за підтримки Асоціації кліматичного колажу (Франція).

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання