Житомирський національний агроекологічний університет з екскурсією 14 листопада відвідали учні ліцею № 25.

Юних відвідувачів зацікавила сонячна електростанція, яку нещодавно змонтували на території навчального закладу для забезпечення потреб агроуніверситету.

Також студентка факультету інженерії та енергетики Ольга Шуляк розповіла школярам , що таке «зелена енергія» та як працює сонячна електростанція.

Три роки тому в ЖНАЕУ  відкрили першу в області трекерну енергоустановку для сонячних батарей. На базі закладу вищої освіти функціонує Центр енергоефективності громад, який було створено за підтримки проєкту Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» та ініціативи Програми малих грантів «Центр енергоефективності – платформа місцевого сталого розвитку».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету