Стрімке зростання обсягів міжнародної торгівлі, залучення іноземних інвестицій, діяльність на національному ринку закордонних компаній викликають потребу у спеціалістах з міжнародних економічних відносин.

Такі  співробітники володіють практичними навичками у сферах міжнародної торговельної, інвестиційної та фінансової діяльності, добре орієнтуються на зарубіжних ринках, вміють аналізувати та прогнозувати їх розвиток.

Фахівці, яких готуватимуть у Житомирському національному агроекологічному університеті за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”, матимуть можливість працевлаштовуватися у провідних вітчизняних та іноземних компаніях, інвестиційних фондах та представництвах транснаціональних корпорацій.

Важливою перевагою випускників спеціальності «Міжнародні економічні відносини» є ґрунтовні знання ділової іноземної мови та закордонне стажування.