У  рамках відзначення  Всесвітнього тижня космосу в Житомирському національному агроекологічному університеті  доктор історичних наук, завідувач кафедри суспільних наук Ігор Мельничук ознайомив студентів ІІ курсу факультету економіки та менеджменту  – майбутніх фахівців із зовнішньоекономічної діяльності – з історією українського космосу і сучасним станом ракетно-космічної галузі, а також презентував власні тематичні видання.   

 

Саме  цим студентам у майбутньому випаде  нагода представляти здобутки української промисловості на зовнішніх ринках, де продукція ракетників займає і займатиме у її загальному обсязі одне з чільних місць.    

Нагадаємо, що 6 грудня 1999 р. Генеральна асамблея ООН проголосила Всесвітній тиждень космосу як щорічне свято, яке проводиться у період з 4 по 10 жовтня.

Україна як велика космічна держава має давні традиції у ракетобудуванні і освоєнні космічного простору – від перших порохових ракет І. Третеського, О. Засядька, середени ХІХ ст., через ідеї реактивних парольоту І. Гешвенда і повітряльоту О. Кибальчича, до всебічно розроблених теорій реактивного руху у космосі О. Шаргея (Кондратюка) і В. Глушко – до радянської ракетно-космічної програми С. Корольова.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання