У  рамках відзначення  Всесвітнього тижня космосу в Житомирському національному агроекологічному університеті  доктор історичних наук, завідувач кафедри суспільних наук Ігор Мельничук ознайомив студентів ІІ курсу факультету економіки та менеджменту  – майбутніх фахівців із зовнішньоекономічної діяльності – з історією українського космосу і сучасним станом ракетно-космічної галузі, а також презентував власні тематичні видання.   

 

Саме  цим студентам у майбутньому випаде  нагода представляти здобутки української промисловості на зовнішніх ринках, де продукція ракетників займає і займатиме у її загальному обсязі одне з чільних місць.    

Нагадаємо, що 6 грудня 1999 р. Генеральна асамблея ООН проголосила Всесвітній тиждень космосу як щорічне свято, яке проводиться у період з 4 по 10 жовтня.

Україна як велика космічна держава має давні традиції у ракетобудуванні і освоєнні космічного простору – від перших порохових ракет І. Третеського, О. Засядька, середени ХІХ ст., через ідеї реактивних парольоту І. Гешвенда і повітряльоту О. Кибальчича, до всебічно розроблених теорій реактивного руху у космосі О. Шаргея (Кондратюка) і В. Глушко – до радянської ракетно-космічної програми С. Корольова.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання